Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

688 sayılı iade kararnamesi yayımlandı

688 sayılı iade kararnamesi yayımlandı. Bu KHK’da ihraç olmadı

688 sayılı iade kararnamesi yayımlandı. Bu KHK’da ihraç olmadı

Adalet Bakanlığından 15 kişi, Emniyet Genel Müdürlüğünden 24 kişi, Sağlık Bakanlığından 83 olmak üzere 416 kamu personeli görevine iade edildi.

29 Mart 2017ÇARŞAMBA
Resmi Gazete
Sayı : 30022

KANUN HÜKMÜNDE KARARNAME OLAĞANÜSTÜ HAL KAPSAMINDA BAZI TEDBİRLER ALINMASI HAKKINDA KANUN HÜKMÜNDE KARARNAME

Karar Sayısı: KHK/688
Olağanüstü hal kapsamında bazı tedbirler alınması; Anayasanın 121 inci maddesi ile 25/10/1983 tarihli ve 2935 sayılı Olağanüstü Hal Kanununun 4 üncü maddesine göre, Cumhurbaşkanının başkanlığında toplanan Bakanlar Kurulu’nca 20/3/2017 tarihinde kararlaştırılmıştır.
İade hükümleri
MADDE 1 – (1) Ekli listede yer alan kamu görevlileri, ilgili kanun hükmünde kararnamenin eki listelerin ilgili sıralarından çıkarılmıştır.
(2) İlgili kanun hükmünde kararname hükümleri, birinci fıkrada belirtilen kişiler bakımından tüm hüküm ve sonuçlarıyla birlikte ilgili kanun hükmünde kararnamenin yayımı tarihinden geçerli olmak üzere ortadan kalkmış sayılır. Söz konusu personelden bu maddenin yürürlük tarihinden itibaren on gün içerisinde göreve başlamayanlar çekilmiş sayılır. Bu kapsamda göreve başlayanlara, kamu görevinden çıkarıldıkları tarihten göreve başladıkları tarihe kadar geçen süreye tekabül eden mali ve sosyal hakları ödenir. Bu kişiler, kamu görevinden çıkarılmalarından dolayı herhangi bir tazminat talebinde bulunamaz. Bu personelin görevlerine iadesi, kamu görevinden çıkarıldıkları tarihte bulundukları yöneticilik görevi dışında öğrenim durumları ve kazanılmış hak aylık derecelerine uygun kadro ve pozisyonlara atanmak suretiyle de yerine getirilebilir. Bu maddeye ilişkin işlemler ilgili bakanlık ve kurumlar tarafından yürütülür.

Yürürlük
MADDE 2 – (1) Bu Kanun Hükmünde Kararname yayımı tarihinde yürürlüğe girer.
Yürütme
MADDE 3 – (1) Bu Kanun Hükmünde Kararname hükümlerini Bakanlar Kurulu yürütür.

Listelerin pdf hali içinTıklayınız

İŞTE İADE LİSTELERİ

KURUMU: DANIŞTAY BAŞKANLIĞI

Sıra No Sicil Adı Soyadı Unvanı
1 2901 Muhammet Emin Araş Mühendis
2 2875 Yeşimhan Dülger Hizmetli
3 3082 Zeynep Esaf Zabıt Katibi

KURUMU: SAYIŞTAY

SİCİL ADI SOYADI UNVAN
3830 Can Mustafa TÜRKYENER Uzman Denetçi

KURUM: YARGITAY BAŞKANLIĞI

Sıra No Sicil No Ad Soyad Unvanı
1 503324 Alpaslan BEKİROĞLU ŞOFÖR
2 503291 Ümit TUNCER HİZMETLİ
3 502457 Cemil AYDIN ŞOFÖR
4 503133 Orkun GÜR KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ

KURUMU: BASIN YAYIN VE ENFORMASYON GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Sicil No Adı Soyadı Unvanı Görev Yeri
1665 Mehmet Fatih ÖKE Basın Müşaviri Vaşington

KURUMU: DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI

S.NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI İLİ-İLÇESİ
1 20030582 AHMET GÖÇER İMAM HATİP ADANA POZANTI
2 19974073 RAŞİT ALTINDAĞ İMAM HATİP AFYONKARAHİSAR DAZKIRI
3 19773862 ALİ TEMİZ MÜEZZİN KAYYIM ANKARA ALTINDAĞ
4 20125873 ZENNURE ARSLAN KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANKARA MAMAK
5 19942499 SEVİM ÇETİNTAŞ KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANKARA SİNCAN
6 20135384 ALİ MURAT BALİÇ İMAM HATİP ANTALYA KORKUTELİ
7 19831231 FAHRETTİN ALTUN İMAM HATİP ARDAHAN
8 19814361 KEMAL KARADENİZ İLÇE MÜFTÜSÜ BALIKESİR EDREMİT
9 20051731 YASİN AYDIN HİZMETLİ BALIKESİR MARMARA
10 20074970 ŞEVDE BALTACI KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ BOLU
11 20074082 FİLİZ SEYİTOĞLU EREN KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ BURSA OSMANGAZİ
12 19960175 MEHMET ÇİÇEK İMAM HATİP BURSA YILDIRIM
13 20071780 MURAT HOMBAÇ İMAM HATİP ÇORUM MECİTÖZÜ
14 19952890 MEHMET AKHAN İMAM HATİP DENİZLİ BABADAĞ
15 19855018 FATİH GÜNGÖR İMAM HATİP DİYARBAKIR SUR
16 19964164 YAKUP CİNOĞLU İMAM HATİP DÜZCE
17 20138274 FATMA KÖROĞLU KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ DÜZCE
18 19811198 HİDAYET ÖZÇELİK MÜEZZİN KAYYIM EDİRNE KEŞAN
19 20077180 NURETTİN KARA İMAM HATİP EDİRNE MERİÇ
20 19900483 ABDULLAH BAĞLIKOL İMAM HATİP ELAZIĞ
21 19961526 YUNUS BEYDİLİ İMAM HATİP ERZİNCAN
22 19950218 BEKİR ŞAHSET BİRİCİK MÜEZZİN KAYYIM ERZİNCAN KEMAH
23 19976325 MEVLÜT SEKMEN İMAM HATİP ERZİNCAN ÜZÜMLÜ
24 19876397 ÖZYURT ÇELİK İMAM HATİP ERZURUM AZİZİYE
25 19833263 KAMALPOLAT İMAM HATİP ESKİŞEHİR TEPEBAŞI
26 19887002 ÖNDER KIZILKA YA İMAM HATİP ESKİŞEHİR TEPEBAŞI
27 19742227 İSA KAYNAK İLÇE MÜFTÜSÜ GİRESUN GÖRELE
28 19964608 NECMİTTİN BULUT İMAM HATİP HATAY DÖRTYOL
29 19882325 MUSTAFA ADEM AKYÜREK İMAM HATİP HATAY HASSA
30 20079827 ELİFE YAMAN KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSPARTA
31 20073994 TUBA ER KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL BAYRAMPAŞA
32 19942436 HATİCE IŞIK KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL ESENLER
33 20081505 İSMET PAK İMAM HATİP İSTANBUL ÜMRANİYE
34 19960574 MEHMET SALİH ZENGİN İMAM HATİP tZMİR KARABAĞLAR
35 19972230 HAŞAN HÜSEYİN TÜRE KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İZMİR KARABAĞLAR
36 20063397 EMİNE İMRE KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İZMİR TORBALI
37 19861732 İSA DUT İMAM HATİP KAHRAMANMARAŞ

DULKADİROĞLU

38 20114373 AHMET ÇAKIL İMAM HATİP KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN
39 200710162 MUAZZAM YENER KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT
40 200713284 KIYMET DURAK KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ KAYSERİ MELİKGAZİ
41 20063110 ÜMÜS DOĞAN KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ KAYSERİ MELİKGAZİ
42 19960551 AHMET ÇETİNKAYA İMAM HATİP KAYSERİ MELİKGAZİ
43 20122359 SÜMEYYE ATEŞ KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ KONYA AKŞEHİR
44 19833555 MUSA YENEN İMAM HATİP KONYA KARATAY
45 19830501 İLHAN SIRAKAYA İMAM HATİP KONYA KARATAY
46 19864086 ERHAN ERKAN İMAM HATİP KÜTAHYA SİMAV
47 20115809 SÜLEYMAN ÖZGENÇ İMAM HATİP KÜTAHYA SİMAV
48 19978865 MUSTAFA ALICI İMAM HATİP MALATYA DOĞANŞEHİR
49 19891786 ENVER BAKAY İMAM HATİP MARDİN ARTUKLU
50 19971006 HAŞAN DENİZ İMAM HATİP MARDİN ARTUKLU
51 201212717 MAHMUT YILMAZ İMAM HATİP MARDİN DERİK
52 20061616 ABİDE DALDA KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ MERSİN TOROSLAR
53 19876152 RECEP GÜNGÜR İMAM HATİP MUĞLA FETHİYE
54 19892036 NURSİ AKSOY İMAM HATİP MUĞLA SEYDİKEMER
55 20074974 MELİHA İĞDİ KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ MUŞ
56 19771019 MEHMET BAHTİYAR İMAM HATİP ORDU PERŞEMBE
57 20010487 HANİFİ ÇELİK İMAM HATİP OSMANİYE BAHÇE
58 20061259 MERYEM ÖZBEK KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ RİZE GÜNEYSU
59 20021987 İSMAİL YILDIRIM İMAM HATİP RİZE KALKANDERE
60 19973497 HACI MEHMET AKDOĞAN UZMAN VAİZ SAMSUN
61 19873204 SABRI DEMİRDEN İMAM HATİP SAMSUN 19 MAYIS
62 20079815 BEHÇET AKSOY MÜEZZİN KAYYIM SİİRT KURTALAN
63 20043506 MUHAMMET ALİ BABAMGÜL İMAM HATİP SİVAS DİVRİĞİ
64 19976186 ALİ ÖZBAY KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ SİVAS ZARA
65 20131719 YAKUP ÇALIŞKAN İMAM HATİP ŞANLIURFA BOZOVA
66 19831500 FARUK YALÇIN İMAM HATİP TOKAT
67 19963109 KAYA DÜNDAR İMAM HATİP TOKAT ERBAA
68 19870726 SEYİT KÖSE İMAM HATİP TOKAT ERBAA
69 19895584 YILMAZ SERTTAŞ MÜEZZİN KAYYIM TOKAT ZİLE
70 20072263 ZEKİ GÜVEN VAİZ TRABZON BEŞİKDÜZÜ
71 20011663 YILMAZ BAYRAM VAİZ TRABZON DÜZKÖY
72 19861088 ABDULLAH COŞKUN İMAM HATİP UŞAKBANAZ
73 19896409 MEHMET ÇETİNTAŞ İMAM HATİP UŞAKULUBEY
74 19941482 SEZGİN AKTEPE İMAM HATİP ZONGULDAK ALAPLI
75 19893456 MEHMET KAZKONDU İMAM HATİP ZONGULDAK DEVREK
76 19894445 HALİME GÖKTEKİN KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ZONGULDAK EREĞLİ

ADALET BAKANLIĞI VE BAĞLI KURULUŞLAR

SIRA SİCİL AD SOYAD UNVAN GÖREV YERİ
1 99597 NİHAT DÖNMEZ İCRA MÜDÜR YARDIMCISI AKDAĞMADENİ ADLİYESİ
2 159548 HALİL İBRAHİM ÇAMUR İNFAZ VE KORUMA MEMURU BAYBURT M TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU
3 104954 İBRAHİM ARI İNFAZ VE KORUMA MEMURU MERSİN DENETİMLİ SERBESTLİK MÜDÜRLÜĞÜ
4 52639 MURAT ÇAYLIOĞLU İNFAZ VE KORUMA MEMURU BARTIN KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU
5 94344 ALİ OSMAN TURGUT ZABIT KATİBİ UŞAK ADLİYESİ
e 187162 BEYTULLAH BABA ZABIT KATİBİ (657 4B) İSTANBUL ADLİYESİ
7 181229 GÖZDE KURTULDU ZABIT KATİBİ ADANA ADLİYESİ
8 133045 HALİL İBRAHİM AYDIN ZABIT KATİBİ TUZLUCA ADLİYESİ
9 122847 MEHMET DURMAZ ZABIT KATİBİ ŞANLIURFA ADLİYESİ
10 114391 MEHTİ KERTİ ZABIT KATİBİ GAZİANTEP ADLİYESİ
11 169892 NASIH AYDAR ZABIT KATİBİ MERSİN ADLİYESİ
12 126744 ÖMER ŞEKER ZABIT KATİBİ ALAŞEHİR ADLİYESİ
13 170293 ÖZCAN KARA ZABIT KATİBİ ELAZIĞ ADLİYESİ
14 52331 YILDIZ GÜRCAN ZABIT KATİBİ BALIKESİR ADLİYESİ
15 188467 YUSUF ALİ TERZİOĞLU ZABIT KATİBİ (657 4B) OF ADLİYESİ

SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI

SIRA SİCİL NO AD SOYAD ÇALIŞTIĞI BİRİM İL UNVANI ¦
1 93392 HALİS GÜVEN ANKARA SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA UZMAN. .
2 308847 YUSUF ARIKANOĞLU ANKARA SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA UZMAN : .
3 309495 ESRA CERAN ÇETİN ANTALYA SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ECZACI
4 410116 MUSTAFA ÖNCÜ BAYBURT SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ BAYBURT İCRA MEMURU
5 99769 MURAT KABA DESTEK HİZMETLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI MERKEZ DAĞITICI
6 108665 ŞEYHMUS DEMİR DİYARBAKIR. SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR DİŞ TABİBİ
7 207818 NAKİ YASAN EMEKLİLİK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MERKEZ V.H.K.İ
8 89048 CUMA BUDAK GAZİANTEP SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ GAZİANTEP ARAŞTIRMACI
9 59351 SEVGİ BİLİK İSTANBUL SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL MEMUR
10 118591 YAŞ AR FİLİZ İSTANBUL SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL V.H.K.İ
11 135112 AYLİN TAŞ KAYSERİ SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ KAYSERİ ECZACI
12 305928 ÇAKIR ÇETİN KAYSERİ SOSYAL GÜVENLİK İL MtiDÜRLÜĞÜ KAYSERİ ARAŞTIRMACI
13 113050 İLYAS DOĞAN KAYSERİ SOSYAL GÜVENLİK İI. MÜDÜRLÜĞÜ KAYSERİ V.HK.İ
14 66524 LÜTFİUZUN KIRŞEHİR SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ KIRŞEHİR V.H.K.İ
15 96476 SAKIP ALKAN KONYA SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ KONYA V.HK.İ
16 408115 HÜSEYİN FADULLAH AZARKAN MARDİN SOSYAL GÜVENLİK İl, MÜDÜRLÜĞÜ MARDİN V.H.K.İ
: 17 98710 ORHAN BİLGE MARDİN SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ MARDİN V.H K İ
18 403616 İBRAHİM HALİL PELTEK MERSİN SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ MERSİN : V.H.K.İ
19 121067 İSMAİL KARAALP ¦ MUĞLA SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ MUĞLA SOSYAL GÜVENLİK DENETMEN YRD.
20 402159 MEHMET İŞIK REHBERLİK VE TEFTİŞ BAŞKANLIĞI RTB MÜFETTİŞ
21 401212 İSMAİL DİRİLİK SAKARYA SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ SAKARYA ŞEF
22 121992 VELİ AĞÖREN SİGORTA PRİMLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MERKEZ SOSYAL GÜVENLİK UZMANI
23 411780 FEVZİ YILDIRIM SİVAS SOSYAL GÜVENLİK İl. MÜDÜRLÜĞÜ SİVAS V.H.K.İ
24 97649 MEHMET UVAÇİN VAN SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ VAN : SOSYAL GÜVENLİK MERKEZİ MÜD.

KURUMU: ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI

SIRA NO SİCİL NO ADI SOYADI ÜNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE
1 28497 AKİF GÖKSU ŞEHİR PLANCISI MERSİN
2 30138 Mümin ÇETİNER MÜHENDİS SİİRT

İLLER BANKASI A.Ş.

SIRA NO SİCİL NO ADI SOYADI ÜNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE
1 12867 AHMET LOKMAN VAROL UZMAN GAZİANTEP
2 14371 CANER MUTLU TEKNİK UZMAN İSTANBUL
3 14009 CİHAN YILMAZ UZMAN GAZİANTEP
4 13715 METİN GÜMÜŞ YÖNETİM PERSONELİ İZMİR
5 12789 NECATİ KUŞÇU UZMAN GAZİANTEP

KURUMU: TAPU VE KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

SIRA NO SİCİL NO ADI SOYADI ÜNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE
1 25694 HAŞAN ÖZALBAN BÖLGE MUDURU SAMSUN
2 41674 EROLAKSOY KADASTRO TEKNİSYENİ KARABÜK
3 35329 BAHATTİN ÖREN BİLGİSAYAR İŞLETMENİ SAMSUN

DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI

SIRA NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI
1 68525 Yunis Bolat Yurtdışı Sözleşmeli

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI

S.N. SİCİL M) ADI SOYADI 1 AYANI GÖRF.V YERİ
1 762 TUĞBAPAK AVUKAT SAMSUN

EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Sıra Kurum Sicili Adı Soyadı Rütbe
1 92122 Abdullah ÇAVDAR 3.Sınıf Emniyet Müdürü
2 121501 Taner ŞAVŞATLI 4.Sınıf Emniyet Müdürü
3 255531 Fatih ŞİMŞEK Emniyet Amiri
4 260260 Sevil ATASOY Emniyet Amiri
5 260285 Mehmet ATASOY Emniyet Amiri
6 189050 Bediha SEZGİN Komiser
7 245276 Turgay DURAL Komiser
8 205370 Yasemin Arslan PAY Komiser Yardımcısı
9 249952 Bilal CEYLAN Komiser Yardımcısı
10 254005 Engin ÇİNKILIÇ Komiser Yardımcısı
11 95133 Ramazan ÖCAL Başpolis Memuru
12 118546 Metin ŞENOCAK Polis Memuru
13 123475 Erol ÇANKAYA Polis Memuru
14 131623 Muhamber GÖZEL Polis Memuru
15 218697 Candan GÜVENÇ Polis Memuru
16 219907 Naci ÖNER Polis Memuru
17 243880 Güven KARAÇAY Polis Memuru
18 266427 Gökhan KAYAR Polis Memuru
19 278195 Cumali TULUK Polis Memuru
20 292650 Mehmet KAYPAK Polis Memuru
21 305525 Rahim Efe KARAKAVAK Polis Memuru
22 328778 Murat AKIL Polis Memuru
23 366261 Murat ÇİLİNGİR Polis Memuru
24 369617 Uğur KALKAN Polis Memuru

GÖÇ İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE
446 KEREM YÜKSEL İL GÖÇ UZMAN YARDIMCISI DENİZLİ

JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI

Sıra No Kurum Sicil Ad Soyad Rütbe En Son Görev Yeri
1 2014-5 Mehmet Burak DURLANIK J.Tbp.Ütğm. Patnos 3’üncü J.Komd.A.K.lığı
2 2014-123 Semih GÜRKAN J.Tğm. Muğla İl J.K.lığı
3 2014-SV.24 Begüm ÇARDAK J.Öğ.Tğm. JSGA Bşk.lığı
4 2011-M.3 Bilgin BİLGİÇ J.Mu.Asb.Kd.Çvş. MEBS Bşk.lığı

MAHALLİ İDARELER PERSONELİ

S.N. DOĞUM

TARİHİ

ADI-SOYADI BABA ADI GÖREVİ GÖREV İLİ
1 /1/1976 Davut YORGUN Ahmet Memur ADANA ASKİ GENEL

MÜDÜRLÜĞÜ

2 /7/1972 Haluk YILDIRIM Namaz Müdür Vekili AĞRI İL ÖZEL İDARESİ
3 /2/1970 Mustafa ÇOBAN İsmail Teknisyen ANTALYA BÜYÜKŞEHİR

BELEDİYESİ

4 /5/1977 Fatma TUMA

ANDIRMAN

Ahmet İŞÇİ BİNGÖL BELEDİYESİ
5 /8/1976 Nuran HANSU Sait Avukat BİNGÖL BELEDİYESİ
6 /1/1979 Nihat BENLİ Mustafa VHKİ BOLU BELEDİYESİ
7 /6/1989 Sibel İPEK Seyfettin Harita Mühendisi DİYARBAKIR KULP

BELEDİYESİ

8 /10/1981 Cengiz EVİN Çadır işçi HAKKARİ DERECİK

BELEDİYESİ

9 /7/1968 İsa ÇİFTÇİ Musa Tahsildar HAKKARİ BELEDİYESİ
10 /8/1970 Kamuran ALİ TUĞAN Abdulhafız Tekniker HAKKARİ BELEDİYESİ
11 /2/1965 Sadık KARGA Mehmet Salih İtfaiye Eri HAKKARİ BELEDİYESİ
12 /7/1965 Abdulhamit BULUT Ramazan işçi HAKKARİ BELEDİYESİ
13 /8/1969 Hamit TEMEL Kamil işçi HAKKARİ YÜKSEKOVA

BELEDİYESİ

14 /7/1980 Zennure ANUK Ömer işçi HAKKARİ YÜKSEKOVA BELEDİYESİ
15 /10/1977 Nurettin TAŞÇI Halil İŞÇİ HAKKARİ YÜKSEKOVA BELEDİYESİ
16 /8/1966 Erhan Mustafa TARTICI Osman Belediye Başkan Yardımcısı HATAY ANTAKYA

BELEDİYESİ

17 /12/1971 Abdülkadir

BAYRAKTAR

Kamil Mühendis HATAY ANTAKYA

 

 

BELEDİYESİ

18 /11/1977 Erdoğan BOYAR Faruk VHKİ HATAY ANTAKYA

BELEDİYESİ

19 /6/1966 Ahmet BATİ Salman Yazı İşleri Müdürü HATAY KUMLU BELEDİYESİ
20 /8/1974 Ayşe KARACA ÇELİK Muştan VHKİ İSPARTA BELEDİYESİ
21 /8/1987 Ceylan İNCE KARACAN Mehmet Sıddık Tekniker İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
22 /12/1982 Eyüp Selman KORTEN Ekrem Müdür Yardımcısı İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
23 /1/1982 ALİ KARACA Ramazan Memur İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
24 /7/1982 Banu Tuba

TURGUT

Haşan Basri Memur İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
25 /2/1956 Haşan ERBAY Ali Memur İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
26 /9/1980 İbrahim YILMAZ Selahattin Memur İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
27 /7/1960 Abdurrahman

YILDIRIM

Şeyho Memur İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
28 /6/1987 Büşra Gizem YILMAZ Hüseyin Memur İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYESİ
29 /9/1981 Nimetullah AKSOY Murat İtfaiye Eri KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
30 /2/1989 Yusuf

NİZAMOĞLU

Müsaffettin İtfaiye Eri KARAMAN BELEDİYESİ
31 /1/1990 Salim ALSAÇ İbrahim İtfaiye Eri KARAMAN BELEDİYESİ
32 /1/1965 Mustafa Cengiz ÜNVER Haşan Yazı İşleri Müdürü KARAMAN İL ÖZEL İDARESİ
33 /6/1970 Muhammet

MERMER

Tahir Ziraat Mühendisi KARAMAN İL ÖZEL İDARESİ
34 /5/1978 Yüksel DOĞAN Kamil Mühendis KARAMAN İL ÖZEL İDARESİ
35 /2/1969 Hüseyin ÖZHAN Mehmet Şoför MANİSA BÜYÜKŞEHİR

BELEDİYESİ

36 /5/1959 Yaşar AKIN Süleyman Şube Müdürü MANİSA MASKİ GENEL

MÜDÜRLÜĞÜ

37 /10/1978 Mehmet Cem

ÇÖLLÜ

Cemil Şube Müdürü MANİSA MASKİ GENEL

MÜDÜRLÜĞÜ

38 /8/1979 SuatDİKTAŞ Hamit Başkan Yardımcısı MANİSA SARUHANLI

 

 

BELEDİYESİ

39 /4/1962 Muharrem

ÇALIŞKANLAR

Mustafa Kütüphane Müdürü MANİSA ŞEHZADELER

BELEDİYESİ

40 /3/1963 Hüseyin BALCI Abdülhamit Zabıta Memuru MANİSA TURGUTLU BELEDİYESİ
41 /12/1972 Haşan Hüseyin GARİP Osman Bilgisayar İşletmeni MANİSA YUNUSEMRE BELEDİYESİ
42 /9/1970 Abdulhalik ÇELİK Abdulcelil Memur MARDİN ARTUKLU

BELEDİYESİ

43 /1/1983 Aziz AKKUŞ Kemal Geçici İşçi MARDİN ARTUKLU

BELEDİYESİ

44 /8/1972 Hakan MUNGAN Abdulhalim Memur MARDİN ARTUKLU

BELEDİYESİ

45 /9/1980 Abdulkadir AKDAĞ İbrahim Memur MARDİN ARTUKLU

BELEDİYESİ

46 /3/1985 İhsan ASTAN Fahrettin Memur MARDİN BÜYÜKŞEHİR

BELEDİYESİ

47 /1/1974 Abdulvahap

ALPTEKİN

Derviş Daimi İşçi MARDİN BÜYÜKŞEHİR

BELEDİYESİ

48 Mism Şermin YILMAZ Cemal Sözleşmeli Personel MARDİN BÜYÜKŞEHİR

BELEDİYESİ

49 /2/1968 Adnan KAYA Abdülaziz Memur MARDİN BÜYÜKŞEHİR

BELEDİYESİ

50 /12/1973 Cüneyt DEMIREL Mehmet Mahsun Memur MARDİN BÜYÜKŞEHİR

BELEDİYESİ

51 /11/1980 Lokman KALKAN Zeyneddin Memur MARDİN KIZILTEPE BELEDİYESİ
52 /5/1966 Kemal KANDEMİR Cemil Memur MARDİN KIZILTEPE BELEDİYESİ
53 /1/1959 Muhittin ALPER Salih Memur MARDİN MARSU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
54 /4/1972 Mehmet ÇOKAN Bedo Daimi İşçi MARDİN MARSU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
55 /1/1986 Mehmet Şirin ARIK İsmet Daimi İşçi MARDİN MARSU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
56 /8/1973 Hadi ACAR Halef Daimi İşçi MARDİN MARSU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
57 /1/1965 Tahir AYDIN Beşir Memur MARDİN MARSU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
58 /4/1957 Hüsnü ÖZTÜRK Ali Memur MARDİN MARSU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
59 /3/1971 Cemalettin BAĞIŞ Abdulkadir Memur MARDİN MARSU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
60 /10/1962 Fayık TEOMAY Hüseyin Memur MARDİN MARSU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
61 /12/1957 Mehmet Şerif GÜLTEPE Süleyman Memur MARDİN MARSU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
62 /1/1965 Hatip ATEŞ Şeyhmus Memur MARDİN MAZIDAĞI

BELEDİYESİ

63 /10/1970 Ahmet

ŞEMMİKANLI

Celal Daimi İşçi MARDİN MİDYAT BELEDİYESİ
64 /9/1985 Halil İbrahim KIŞ Sait Memur MARDİN MİDYAT BELEDİYESİ
65 /9/1972 Bayram TEOMAY Hüseyin Daimi işçi MARDİN MİDYAT BELEDİYESİ
66 /8/1969 Mehmet Zeki CEYLAN Süleyman Daimi İşçi MARDİN MİDYAT BELEDİYESİ
67 Z10Z1972 Ahmet AKTÜRK Mehmet Memur MARDİN MİDYAT BELEDİYESİ
68 /7/1987 Firuz Aslan AKIŞ Nevzat Memur MARDİN MİDYAT BELEDİYESİ
69 /4/1976 Azad

İSKENDEROÖLU

Yasin Daimi İşçi MARDİN MİDYAT BELEDİYESİ
70 /2/1967 Mehmet Selim DENKER Ali Memur MARDİN MİDYAT BELEDİYESİ
71 /4/1974 Schmus GÜMÜŞ Hüseyin Memur MARDİN MİDYAT BELEDİYESİ
72 /1/1974 Metin ÇELEBİ Mehmet Nuri Memur MARDİN MİDYAT BELEDİYESİ
73 Z2/1976 Neşcnur

KIZILBULUT

Fahrettin Memur MARDİN MİDYAT BELEDİYESİ
74 /3/1982 Fatma ERTEN Fahri VHKİ RlZE İL ÖZEL İDARESİ
75 /I1/1970 Bayram ÇELİK Ahmet Temel Mühendis SAMSUN ATAKUM

BELEDİYESİ

76 /2/1965 Etkol ABDIK Haşan Ragıp İşçi SAMSUN ATAKUM

BELEDİYESİ

77 /1/1969 Yeşim YILDIZ Necati İşçi SAMSUN ATAKUM

BELEDİYESİ

78 Z9/1973 BUlent BUöAZ Mustafa İŞÇİ SAMSUN ATAKUM

BELEDİYESİ

79 /3/1971 Zekeriya BALABAN Osman İŞÇİ SAMSUN ATAKUM

BELEDİYESİ

80 Z4Z1967 Abdurrahman

DAYANAN

Mehmet Kadrolu İşçi SİİRT ERUH BELEDİYESİ
81 Z2Z1958 Sıraccttin

ONURSAL

Muhyeddin Tabip SİİRT BELEDİYESİ
82 Z11Z1988 Uğur YILDIZ Sait Mühendis SİİRT BELEDİYESİ
83 /3/1988 Cengiz YILMAZ Kasım Harita Teknikeri SİİRT BELEDİYESİ
84 /5/1976 Kenan BAYKARA Osman Kadrolu İşçi SİİRT BELEDİYESİ
85 /7/1961 Mahmut

TİMURTAŞ

Abdulkerim Kadrolu İşçi SİİRT BELEDİYESİ
86 Z2Z1962 Mahmut YILDIZ Ahmet Kadrolu İşçi SİİRT BELEDİYESİ
87 Z2Z1980 Hatice SOYSAL KOCAMAN Cevzet Kadrolu İşçi SİİRT BELEDİYESİ
88 /9/1981 Mansur TALU Mahfuz Mühendis SİİRT BELEDİYESİ
89 /5/1991 Mehmet BALCI Ali İtfaiye Eri UŞAK BELEDİYESİ
90 /1/1969 Mustafa BİLİRGEN Faruk İŞÇİ YOZGAT İL ÖZEL İDARESİ

TÜRKİYE İSTATİSTİK KURUMU

TÜRKİYE İSTATİSTİK KURUMU
SIRA

NO

SİCİL NO ADI-SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL-İLÇE
1 6883 Turgay ÇELİK Teknisyen Yardımcısı Ankara-Çankaya
2 SBP-12 Mehmet ORHAN Sözleşmeli Bilişim Personeli Ankara-Çankaya

MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI- TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ

SIRA NO. SINIFI VE RÜTBESİ ADI VE SOYADI SİCİL NO.
1 Prof.Tbp.Tuğg. Atila GÜNGÖR Prof.Tbp. 1985-56
2 Kr.PIt.Yb. Bahattin AKGÜL 1995-46
3 Kr.PIt.Yzb. Hacı İbrahim ÇALIŞKAN 2004-49
4 Kr.PIt.Ütğm. Serkan ÇOBAN 2009-5
5 U/H Tekns.Asb.Üçvş. Yasin SAĞKOL 2009-B.27
6 Dz.P.Ütğm. Sunay AKKAYA 1984-0008
7 Hv.P.Uzm.Çvş. Nejmettin ÖZDEN 2003-258

ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI VE BAĞLI KURULUŞLARI

SIRA

NO

SİCİL

NO

ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE
1 1006 BİLGİHAN ÖZCAN ARAŞTIRMACI

(6191)

METEOROLOJİ 3. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ESKİŞEHİR)
2 1735 KASIM COŞKUN TEKNİSYEN MGM GÖZLEM SİSTEMLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (ANKARA)
3 2734 MUSTAFA ERDEM MÜHENDİS MGM GÖZLEM SİSTEMLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (ANKARA)
4 30452 ERDOĞAN

SARIKAYA

MÜHENDİS ZONGULDAK ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

KADASTRO ve MÜLKİYET ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

5 RAMAZAN ÖNER HİZMETLİ BALIKESİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

DURSUNBEY ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

6 SERPİL KENAN BİLGİSAYAR

İŞLETMENİ

TRABZON ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

MALİ İŞLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

7 31676 AYŞE YILDIRIM CEBECİ MÜHENDİS TRABZON ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

İŞLETME ve PAZARLAMA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

SAĞLIK BAKANLIĞI BAĞLI VE İLGİLİ KURULUŞLAR

SIRA NO MERNİS ADI SOYADI KADRO UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL
1 215*****610 MALİK ÖZDEMİR TABİP ADANA/SEYHAN
2 Ig2*****i44 SALİH UYAR SAĞLIKTEKNİKERİ ADIYAMAN / MERKEZ
3 251*****166 SEMİHA AKBALIK HEMŞİRE AFYONKARAHİSAR / MERKEZ
4 119*****408 HÜLYA ADIGÜZEL HEMŞİRE AĞRI/MERKEZ
5 569*****108 METİN ÖZTÜRK ARAŞTIRMACI AKSARAY / ORTAKÖY
6 106*****994 AYŞE KOKSAL SAĞLIK MEMURU AMASYA/MERZİFON
7 287*****138 ELÇİM GENÇTÜRK HEMŞİRE ANKARA/KEÇİÖREN
8 600*****240 NADİRE LERMİOĞLU HEMŞİRE ANKARA/KEÇİÖREN
9 115*****596 MEHMET ALİ ÜZÜM VERİ HAZIRLAMA VE KONT. İŞLT. ANTALYA/ALANYA
10 119*****224 MURAT ÖZEN SAĞLIKTEKNİKERİ ANTALYA / MURATPAŞA
11 309*****366 MERYEM TÜĞDÜR HEMŞİRE AYDIN/EFELER
12 145*****132 SUNA ÖZDEMİR EBE AYDIN / İNCİRLİOVA
13 145*****088 MURAT UYGUR VERİ HAZIRLAMA VE KONT. İŞLT. BOLU/MERKEZ
14 336*****416 İLHAN ÖZBEK TABİP BURDUR/MERKEZ
15 *** *121 AYSEL KATAN SAĞLIKTEKNİKERİ BURSA/NİLÜFER
16 160*****038 CEMİL ÖZDEMİR SAĞLIK MEMURU BURSA/NİLÜFER
17 582*****752 İSA MERT SAĞLIK MEMURU BURSA/NİLÜFER
18 122*****338 ŞEYMA KINAY SAĞLIKTEKNİKERİ BURSA/ORHANGAZİ
19 224*****202 FATMA KURT HEMŞİRE BURSA / OSMANGAZİ
20 297*****036 ALİ OSMAN ERDEM HİZMETLİ BURSA/YENİŞEHİR
21 164«««718 MEHMET SAYDIN SAĞLIK MEMURU BURSA/YILDIRIM
22 141*****392 FATMA İNCEOĞLU EBE DENİZLİ / MERKEZEFENDİ
23 372*****888 MEHTAP ÖZTÜRK HEMŞİRE DENİZLİ / MERKEZEFENDİ
24 410*****9i2 FEVZİ ALİMOĞLU TABİP DÜZCE/MERKEZ
25 614*****906 RABİA ÇELİK SAĞLIKTEKNİKERİ ELAZIĞ/MERKEZ
26 463*****434 HATİCE DEMİR EBE GAZİANTEP/ARABAN
27 445*****g4g CANAN VANLI DİŞ PROTEZ TEKNİSYENİ GAZİANTEP/ŞAHİNBEY
28 644*****g44 PERİHAN ZENGİN HEMŞİRE GAZİANTEP/ŞAHİNBEY
29 120*****568 PERUZE ÇELİK HİZMETLİ GAZİANTEP/ŞEHİTKAMİL
30 613*****384 NİGAR CUMHUR EBE GİRESUN/YAĞLIDERE
31 690*****252 HALİME ÇİÇEK EBE İSPARTA / KEÇİBORLU
32 418*****804 EFTALSARIKAYA SAĞLIK MEMURU İSPARTA / MERKEZ
33 155*****294 GÜLAY ALDEMİR HEMŞİRE İSTANBUL/FATİH
34 324*****800 ABDULLAH HELVACI UZMAN TABİP İSTANBUL/MALTEPE
35 427*****7i2 EBRUERDÖNMEZ EBE İSTANBUL/SULTANBEYLİ
36 273*****624 HAFIZA BAYRAM HEMŞİRE İSTANBUL/SULTANBEYLİ
37 317*****152 SEDAT VARKAN ŞOFÖR İZMİR/BERGAMA
38 290*****636 VEYSEL ŞENYİĞİT HEMŞİRE İZMİR/KARABAĞLAR
39 218*****718 EBRU ÇELİK SAĞLIK MEMURU İZMİR/KİRAZ
40 486*****852 AYŞE DUDU AKGÜN SAĞLIK MEMURU İZMİR / KONAK
41 120*****150 FATMA KAYA HEMŞİRE İZMİR / KONAK
42 207*****526 GÜLSÜN BABAOĞLU EBE KAHRAMANMARAŞ / DULKADİROĞLU
43 248*****352 HAVVA AKTAŞ EBE KARABÜK/MERKEZ
44 220*****324 SONGÜLKERMEN TABİP KARABÜK/MERKEZ
45 107*****890 NESRİN ESEN OTURGAN HEMŞİRE KAYSERİ / KOCASİNAN
46 265*****940 SAVAŞ DURMAZ TABİP KAYSERİ / KOCASİNAN
47 147*****330 MUSTAFA MORAY TABİP KIRIKKALE/MERKEZ
48 223*****148 RAMAZAN ŞAHİN TABİP KIRIKKALE/MERKEZ
49 24<)*****53Q YUNUS AKBAL HEMŞİRE KIRIKKALE/MERKEZ
50 227*****810 NURCAN KESER SAĞLIK MEMURU KOCAELİ / DARICA
51 137*****326 FATİH KÖROĞLU SAĞLIK MEMURU KOCAELİ / İZMİT
52 464*****096 MUHAMMET KONUKÇU SAĞLIK MEMURU KONYA / EREĞLİ
53 672*****570 GÖZDETÜRKOĞLU UZMAN TABİP KONYA / MERAM
54 311*****196 ERKAN BAYBUK HEMŞİRE KÜTAHYA/MERKEZ
55 157*****196 PINAR TEKİN HEMŞİRE KÜTAHYA/MERKEZ
56 105*****204 AHMET İŞBİLİR SAĞLIK MEMURU KÜTAHYA/TAVŞANLI
57 258*****708 KADRİYE YILMAZ EBE KÜTAHYA/TAVŞANLI
58 600*****978 AYŞE TAVŞAN HEMŞİRE MANİSA/ALAŞEHİR
59 235*****996 GÜLER TURGUT TABİP MANİSA/TURGUTLU
60 258*****186 İBRAHİM ÇAÇA TABİP MARDİN/ARTUKLU
61 341*****750 MEHMET ŞERİF FİDAN HİZMETLİ MARDİN / ARTUKLU
62 378*****376 FAYSALALATAŞ HEMŞİRE MARDİN/DERİK
63 156*****750 ABDULLAH KORHAN HEMŞİRE MARDİN/KIZILTEPE
64 500*****852 İBRAHİM TUNÇ HEMŞİRE MARDİN / MAZIDAĞI
65 625*****782 ORHAN HARMAN HİZMETLİ MARDİN / NUSAYBİN
66 240*****532 ALİ İNAL UZMAN TABİP MERSİN/AKDENİZ
67 229*****502 DÖNDÜ ÖZÇELİK HEMŞİRE MERSİN/AKDENİZ
68 388*****460 MEYREM AVCI HEMŞİRE MUŞ/MERKEZ
69 225*****636 HÜLYA GELİM HEMŞİRE ORDU/ALTINORDU
70 203*****016 SÜHEYLASAKA HEMŞİRE ORDU/ALTINORDU
71 650*****494 ASIM ÇALKAY TABİP SAKARYA/HENDEK
72 450*****298 SELÇUK ÖZTÜRK HEMŞİRE SAMSUN/BAFRA
73 602*****312 ALİ ALTINTAŞ HİZMETLİ SAMSUN / CANİK
74 407*****596 HAMİT YILDIZ HEMŞİRE SİİRT/MERKEZ
75 682*****152 ÇİĞDEM AKSU HEMŞİRE SİNOP/MERKEZ
76 381*****236 SAADET SERTKAYA HEMŞİRE ŞANLIURFA/BİRECİK
77 432*****734 FATMA AKGÖZ HEMŞİRE ŞANLIURFA/EYYÜBİYE
78 674*****976 FATİH GÖREN ECZACI ŞANLIURFA/HALİLİYE
79 123*****500 CEBRAİL BENZER TABİP ŞANLIURFA/HARRAN
80 304*****720 MEHMET TOLOĞ TABİP ŞIRNAK/SİLOPİ
81 203*****182 BİROLUZUN DİŞ TABİBİ TEKİRDAĞ/ÇORLU
82 411*****656 GÜLSERENÖZEL HEMŞİRE TUNCELİ/MERKEZ
83 128*****000 SONGÜL GÖKKUYAS BİLGİSAYAR İŞLETMENİ TUNCELİ/MERKEZ

—-

KURUMU : ULAŞTIRMA. DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI

DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

SIRA

NO

SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV TAPTIĞI İl/ İLÇE
1 7557 CELAL ATILLA AYTURAN TEKNİKER ELAZIĞ
2 14336 MUSTAFA AKBULUT ŞEF KONYA
3 16718 MURAT BULUT AIM MEMURU TOKAT
4 18914 MEHMET YILMAZ ARFF MEMURU HAKKARİ

TÜRKİYE LOKOMOTİF VE MOTOR SANAYİ A.Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

SIRA

NO

SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI il/ İLÇE
1 974 CİHAT ÇELİK TEKNİSYEN ESKİŞEHİR
2 70755 CEMİL ÇOBAN ______________________________________ ESKİŞEHİR

KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

SIRA

NO

SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI il/ İLÇE
1 4920211 ALİGÜLESEN İSÇİ ANKARA
2 990157 RECEP TAMER V.H.K.İ. ANKARA
3 870177 SABRI YILDIZ V.H.K.I. İSTANBUL
4 930092 BİLAL ERTÜRK V.H.K.I. İstanbul
5 130322 ALİ FUAT ONAR MÜHENDİS İSMİR
6 3920071 HÜSEYİN BULUT !S£! KONYA
7 9110120 ABDURRAHMAN KURTULUŞ £Çi DİYARBAKIR
8 6930008 YALÇIN YALDIZ !52 KAYSERİ
9 870491 KENAN ÖZDEMIR V.H.K.İ. KONYA

TÜRKİYE DEMİRYOLU MAKİNALARI SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

SIRA

NO

Sicil NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/ İLÇE
1 422 EŞREF KARS TEKNİK SEF SİVAS
2 79009 MUHAMMET NECATİ BA$ER ______________________________________ SİVAS

TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLET DEMİRYOLLARI İSLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

SIRA

NO

SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/ İLCE
1 26161 MUSTAFA TEKMENGİL TREN TE$KIL MEMURU MALATYA
2 38484 LALE TORAZ MİMAR İZMİR
3 35207 ELVAN ARSLAN MÜHENDİS ANKARA
4 18214 SUAT ARICI TESİSLER ŞEFİ ANKARA
5 28979 MURAT GÜNER YOL BAKIM ONARIM ŞEFİ DİYARBAKIR

BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE İLETİŞİM KURUMU BAŞKANLIĞI

SIRA

NO

SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI il/ İLÇE
1 TK536 NUR MAKBULE SENLİ İLETİŞİM UZMANI ANKARA
2 TK871 SERDAR SÖNMEZ İLETİŞİM UZMAN YARDIMCISI ANKARA
3 TK660 METİN ÇİÇEK BİLİŞİM UZMANI ANKARA

—-

SIRA YÜKSEKÖĞRETİM KURUMU ADI SOYADI UNVANI BİRİMİ
1 ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ SAV AS ALPAY PROFESÖR YÖNETİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ/EKONOMİ BÖLÜMÜ
2 ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ ABDULLAH AKPINAR YARDIMCI DOÇENT ZİRAATFAKÜLTESİ/PEYZAJ MİMARLIĞI BÖLÜMÜ/PEYZAJ TASARIMI

ANABİLİM DALI

3 ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ EMRE 5EVİNDİK YARDIMCI DOÇENT ZİRAAT FAKÜLTESİ/TAR1MSAL BİYOTEKNOLOJİ BÖLÜMÜ/
4 ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ HÜSEYİN UYSAL YARDIMCI DOÇENT ZİRAAT FAKÖLTESİ/TARIMSAL BİYOTEKNOLOJİ BÖLÜMÜ/
s ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HANDAN ÜSTÜNDAĞ DOÇENT EDEBİYAT FAKÜLTESİ/ANTROPOLOJİ BÖLÜMÜ/FİZİKİ ANTROPOLOJİ

ANABİLİM DALI

6 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ NESLİHAN KADIKÖYLÜ OKUTMAN YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU/TEMEL YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ/
7 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ OZAN GİRAY ŞAHİN ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ HUKUKFAKÜLTESİ/KAMU HUKUKU BÖLÜMÜ/GENEL KAMU HUKUKU

ANABİLİM DALI

8 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ÖZGÜR ÇALIŞKAN ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ İLETİŞİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ/SİNEMA-TELEVİZYON

BÖLÜMÜ/SİNEMA-TELEVİZYON ANABİLİM DALI

9 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ RABİA BEYZA CANDAN ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ HUKUK FAKÜLTESİ/KAMU HUKUKU BÖLÜMÜ/GENEL KAMU HUKUKU

ANABİLİM DALI

10 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SERPİL ÜTEBAY ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ EDEBİYAT FAKÜLTESİ/FELSEFE BÖLÜMÜ/SİSTEMATİK FELSEFE

ANABİLİM DALI

11 ANKARA ÜNİVERSİTESİ BESİME PINAR ÖZDEMİR DOÇENT İLETİŞİM FAKÜLTESİ/HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM BÖIÜMÖ/HALKLA

İLİŞKİLER ANABİLİM DALI

12 ANKARA ÜNİVERSİTESİ JALE ÖZATA DİRLİKYAPAN YARDIMCI DOÇENT İLETİŞİM FAKÜLTESİ/HALKLA İLİŞKİLER VETANITİM

BÖLÜMÜ/KİSİLERARASI İLETİŞİM ANABİLİM DALI

13 BOZOK ÜNİVERSİTESİ FATMA 8OLATTAŞ GÜRBÜZ ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ EĞİTİM FAKÜLTESİ/İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ/OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ

ANABİLİM DAL!

14 BOZOK ÜNİVERSİTESİ NAZİKE KARAGÖZOĞLU YARDIMCI DOÇENT EĞİTİM FAKÜLTESİ/İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ/SOSYAL BİLGİLER EĞİTİMİ

ANABİLİM DALI

15 BOZOK ÜNİVERSİTESİ SERAP EKMEKÇİ ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ EĞİTİM FAKÜLTESİ/İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ/İLKÖĞRETİM MATEMATİK

EĞİTİMİ ANABİLİM DALI

16 BOZOK ÜNİVERSİTESİ SEYİT AHMET ÇAPAN ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ EĞİTİM FAKÜLTESİ/YABANCİ DİLLER EĞİTİMİ BÖLÜMÜ/İNGİÜZ DİLİ

EĞİTİMİ ANABİLİM DALI

17 BOZOK ÜNİVERSİTESİ ŞENOL NAMLI ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ EĞİTİM FAKÜLTESİ/İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ/İLKÖĞRETİM MATEMATİK

EĞİTİMİ ANABİLİM DALI

18 ERCİYES ÜNİVERSİTESİ HAIİT CANATAN PROFESÖR TIP FAKÜLTESİ/TEMELTIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ/TIBBİ BİYOLOJİ

ANABİLİM DALI

19 ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ ZEYNEP KAYA ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ/İKTİ5ATBÖIÖMÜ/İKTİ5AT

TEORİSİ ANABİLİM DALI

20 ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ ZEYNEP UYANIK NEGİZ ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ/SOSYAL HİZMET

BÖLÜMÜ/SOSYAL HİZMET ANABİLİM DALI

21 GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ÖMER FARUK VURAL YARDIMCI DOÇENT GAZİANTEP EĞİTİM FAKÜLTESİ/BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM

TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMİ 8ÖLÜMÜ/BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMİ ANABİLİM DALI

22 GAZİ ÜNİVERSİTESİ ALİ YAVUZ BİLGİSAYAR İŞLETMENİ TAPU KADASTRO YÜKSEKOKULU
23 GAZİ ÜNİVERSİTESİ MERVE CAN GÖZCÜ ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ POLATLI FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ/BİYOLOJİ BÖLÜMÜ/
24 GAZİ ÜNİVERSİTESİ MURAT ARICI BİLGİSAYAR İŞLETMENİ SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ
25 GAZİ ÜNİVERSİTESİ YEŞİM EMİNE CEKİÇEL OKUTMAN REKTÖRLÜK//
26 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ASUMAN CİNCİOĞLU OKUTMAN REKTÖRLÜK//
27 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İHSAN BAKIR PROFESÖR İSTAN BUL TIP FAKÜLTESİ/CERRAHİ TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ/KALP VE

DAMAR CERRAHİSİ ANABİLİM DALI

28 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SELİME AYDOĞDU ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ İSTANBULTIP FAKÜLTESİ/DAHİLİ TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ/ÇOCUK

SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ANABİLİM DALI

29 KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ EYUB BAHAR TEKNİKER TIP FAKÜLTESİ (FARABİ HAST.GÖR.}
30 PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ ASUMAN ARSLAN KARTAL YARDIMCI DOÇENT DENİZLİ TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU/KİMYA VE

KİMYASAL İŞLEME TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ/KİMYA TEKNOLOJİSİ PR.

31 PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ MERUYERT KOİZHAİGANOVA YARDIMCI DOÇENT DENİZLİ TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU/TEKSTİL, GİYİM,

AYAKKABI VE DERİ BÖLÜMÜ/ ‘

32 YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ ELİF ERCAN ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ TIP FAKÜLTESİ/TEMELTIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ/TIBBİ BİYOLOJİ

ANABİLİM DALI

33 YÜZÜNCÜ Yit ÜNİVERSİTESİ HEDİYE KELEMENÇE HEMŞİRE DURSUN ODABAŞ TIP MERKEZİ
34 YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ YASEMİN USUL SOYORAL DOÇENT TIP FAKÜLTESİ/DAHİLİ TİP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ/İÇ HASTALIKLARI

ANABİLİM DALI

35 DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ ÖZLEM FEDAİ DOÇENT BUCA EĞİTİM FAKÜLTE5İ/ORTAÖĞRETİM SOSYAL ALANLAR EĞİTİMİ BÖLÖMÜ/TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI EĞİTİMİ ANABİLİM DALI
36 İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ CAHİT KURBANOĞLU PROFESÖR MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ/MAKİNE

MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ/MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI

37 ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MEHMET AKİF KILAVUZ PROFE

 Memurlar.Net

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: